Mini Carnival

Mini Carnival
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iOS cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunudur.

Mini Carnival, iPhone ve iPad cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir aksiyon ve rol yapma oyunudur. Adından da anlaşılabileceği gibi mini oyunlardan ibaret olan oyun gerçekten bağımlılık yapıcı diyebilirim.

Call of Mini adlı oyunu hatırlıyorsanız, oynayıp beğendiyseniz, aynı firma tarafından geliştirilmişi olan Mini Carnival'ı da beğeneceğinizi düşünüyorum. Zira oyun yapısı olarak neredeyse aynı özelliklere sahip olduklarını söyleyebilirim.

Mini Carnival da yine Minecraft benzeri oyunlardan bir tanesi. Oyunda oynayabileceğiniz çeşit çeşit mini oyun bulunuyor. Bunlardan bazılarını parkur, hazine avı, kule savunma, bayrak yarışı olarak sayabiliriz. Bunları arkadaşlarınızla birlikte oynayıp yarışma şansına da sahipsiniz.

Oyuna başlarken öncelikle kendinize özgü bir avatar yaratıyorsunuz. Oyunun en güçlü olduğu taraflardan birisi de avatar oluşturma kısmı diyebilirim. Çünkü kullanabileceğiniz çok fazla seçenek  bulunuyor.

Avatarınızın istediğiniz her özelliğini kendiniz ayarlayabiliyorsunuz. İster bir korsan ister sevimli bir kız yapacağınız avatarınızı daha sonra sergi alanında sergileyip başkalarının kullanımınada sunabiliyor ve para kazanabiliyorsunuz.

Oyunda 10 farklı oyun modu ve tonlarca güçlendirici bulunuyor. Kısacası farklı ve eğlenceli bir oyun olan Mini Carnival'ı indirip denemelisiniz.

YORUMLAR