Mini Dash

Mini Dash
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mini Dash, iOS cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz oldukça eğlenceli bir ilerleme ve platform oyunudur.

Mini Dash, iOS kullanıcılarının iPhone, iPad ve iPod Touch cihazları üzerinde oynayabilecekleri son sürat bir platform oyunudur.

Farklı dünyalar üzerinde 100'lerce zorlu görevin sizleri beklediği oyunda kahramanınızın kontrolünü elinize alarak, bölümleri en hızlı şekilde tamamlamaya çalışacaksınız.

Sizleri bekleyen birçok engelin ve tuzağın yer aldığı oyun haritası üzerinde tüm engeleri ve tuzakları atlatarak sona ulaşmak sürekli olarak çok daha zor bir hal alacak.

 

Oyun içerisinde yer alan ana karakteriniz dışında kilidini açtırarak kontrolünü elinize alabileceğiniz 4 farklı karakter daha yer almaktadır. Bu karakterlerin kilidini açtırabilmek için oyun haritası üzerinde yer alan mantarları toplayarak biriktirmeniz gerekmektedir.

Retro tarzıyla sizlere eski zamanlardaki platform oyunlarının havasını sunan Mini Dash'in kontrolleri de oldukça basittir ve her seviyeden mobil oyuncu tarafından rahatlıkla oynanabilir.

Sürekli olarak hareket halinde olmanız gereken oyunda, son sürat bir macera sizleri bekliyor. Mini Dash ile koşmaya, zıplamaya, engelleri ve tuzakları atlatmaya hazır mısınız?

YORUMLAR