Mini Golf Stars 2 2.00 (ios)

Mini Golf Stars 2

Mini Golf Stars 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mini Golf Stars 2, arkadaşlarınızı davet edebileceğiniz veya tek başınıza oynayabileceğiniz bir golf oyunu.

Mini Golf Stars 2, görsel açıdan başarılı olmayan ancak bağımlılık yapan oynanış sunan golf oyunları arasında ve hem iPhone hem de iPad’de rahatlıkla oynanabiliyor. Tek başınıza antrenman yapabildiğiniz, arkadaşlarınızı davet edebildiğiniz veyahut gerçek oyunculara karşı turnuvalarda karşı karşıya geldiğiniz yepyeni golf oyunu ücretsiz olduğundan indirip denemenizi öneririm.

Mini Golf Stars 2, bir mobil oyunda grafikten ziyade oynanışa önem veren herkese önerebileceğim bir spor oyunu. Futbol ve basketboldan sonra en çok oynanan spor oyunu olan golfu iOS cihazımıza taşıyan yapımlardan biri ve kısa süreli oynanışta keyif veriyor.

Üst düzey grafikler sunmayan golf oyununu iki farklı şekilde oynayabiliyorsunuz. Misafir modu, tek başınıza diğer bir deyişle antrenman yapmak istediğinizde tercih edeceğiniz mod. Diğer oyun modu olan çevrimiçi oynama seçeneği çok daha keyifli ve zor olanı. İnternet bağlantınızı açarak ve hesap oluşturarak oynayabileceğiniz bu modda arkadaşlarınızı oyuna davet edebiliyor, ödüllü turnuvalara katılabiliyorsunuz. Turnuvalarda gerçek oyuncularla oynadığınızdan yapay zekanın sıkıcı oynanışı yerini çok daha zor ve eğlenceli bir oynanışa bırakıyor. Eğer mobilde ilk defa golf oyunu oynayan biri değilseniz çoklu oyuncu modunu seçmenizi öneririm.

Oyunun diğer bir beğendiğim yanı bizi sürekli aynı golf sahasında oynatmaması oldu. Bazen yeşilliklerin içerisinde, bazen nehir manzaralı bir yerde, bazen çölün ortasında, bazense uzayda (Uzay ve çöl ilginç olmuş.) golf maçlarına katılıyorsunuz.

Oynanıştan kısaca bahsetmem gerekirse tek oyuncu modunda seviyeler kolaydan zora doğru ilerliyor. İlk başladığınızda önünüzde fazla engel olmadığından topu kolaylıkla deliğe sokabiliyorsunuz. Ancak ilerledikçe geçilmesi zor engellerle karşılaştığınızdan topu değil sokmak deliğe yaklaştırmak için birçok atış yapmanız gerekiyor. Kontroller ise çok basit. Ekranın herhangi bir yerinde sağa ve sola kaydırma hareketi ile topun gideceği yönü belirliyor, sonrasında sağtaki atış butonunu kullanarak topu gönderiyorsunuz.

YORUMLAR