Mini Guns 1.0.07 (ios)

Mini Guns

Mini Guns
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mini Guns, iOS işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir strateji oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

Mini Guns, iPhone ve iPad'lerinizde oynayabileceğiniz zevkli ve eğlenceli bir gerçek zamanlı strateji oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Eğlenceli bir deneyim sunan oyunda farklı askeri birlikleri kontrol ediyorsunuz.

Zevkli ve eğlenceli bir oyun olarak karşımıza çıkan Mini Guns, arkadaşlarınızla ve dünyanın dört bir yanındaki oyuncularla mücadele edebileceğiniz bir oyundur. Oyunda kendi ordunuzu kuruyor ve diğer oyuncularla mücadele ediyorsunuz. Son derece zorlu mücadelelere sahip olan oyunda dikkatli de olmanız gerekiyor. Kendinizi sürekli geliştirmeniz gereken Mini Guns'ı sakın kaçırmayın. Farklı askeri birimlerle donatılan oyunda işinizi bir hayli zor. Diğer oyunlarda olduğu gibi tepeden bir görünüm sunan oyunda yüksek kaliteli grafikler yer alıyor. Aynı zamanda diğer oyuncularla da ittifak kurabiliyorsunuz. Ticaret sistemine de sahip olan oyunda fazla eşyalarınızı satarak para kazanabiliyorsunuz. Kendinizi sürekli geliştirmeniz gereken Mini Guns'ı sakın kaçırmayın.

Mini Guns oyununu iOS cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR