Mini Legend 2.3.2 (ios)

Mini Legend

Mini Legend
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Farklı modlarda yarışlara katılacağız.

Oyunculara birbirinden farklı modlar ile sürükleyici bir yarış deneyimi sunacak olan Mini Legend ücretsiz olarak yayınlandı.

Mobil platformda 5 milyondan fazla oyuncu tarafından ilgiyle oynanan yapımda oyuncular dilerlerse internetli olarak gerçek yarışçılar ile dilerlerse de kariyer modu ile yapay zekaya karşı yarışabilirler. Oldukça sağlam bir yapıya sahip olan oyunda 80’den fazla farklı otomobili de kullanma fırsatı elde edeceğiz. Ses efektleri ile desteklenen yapımda oyuncular benzersiz modları oynayarak farklı hazlar elde edebilecekler.

İki farklı mobil platformda ücretsiz olan yapım dünya çapında 5 milyon oyuncu tarafından adeta bir tutku olarak oynanıyor. Tamamen ücretsiz olan yapımda oyuncuları zengin bir içerik kalitesi bekliyor olacak. Dileyen oyuncular takım modu ile arkadaşlarıyla birlikte yarışlara katılabilecekler. Sesli sohbet özelliği ile oyuncular birbirleri ile konuşabilecekler.

Mobil simülasyon oyunları arasında yer alan Mini Legend iki farklı mobil platformda ücretsiz olarak indirlip oynanabiliyor.

İyi oyunlar dileriz.

YORUMLAR