MiniChase

MiniChase
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iOS cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunudur.

MiniChase, iPhone ve iPad cihazlarınıza ücretsiz indirip oynayabileceğiniz bir aksiyon ve beceri oyunudur. Eğlenceli ve orijinal yapısıyla dikkat çeken oyunda reflekslerinize güvenmeli ve hızlı kararlar vermelisiniz.

Her ne kadar aksiyon dolu bir oyun olsa da el becerileriniz daha büyük önem yer kaplıyor. Çünkü doğru zamanlarda doğru yöne dönerek ilerlemeniz ve yerlerdeki avantajları kullanarak engellerden kaçınmanız gerekiyor.

Oyunda bir banka soyuyorsunuz fakat kaçış planını doğru düzgün düşünmeden işe giriştiğiniz için polisler peşinize takılıyor. Sizin de polislerden olabildiğince uzun süre kaçmanız gerekiyor. Bunun için şehrin sokaklarında sağa sola araba sürüyorsunuz.

Kuş bakışı olarak izlediğiniz ve oynadığınız oyunun kolay kontrolleri, piksel art grafikleri ve eğlenceli yapısı öne çıkan artı noktaları diyebilirim. Arabanızı kontrol etmek için sağa döneceğiniz zaman ekranın sağına sola döneceğiniz zaman ekranın soluna dokunmanız yeterli.

Oyunda başladığınızda bir rehber ya da seçenekler kısmı olmaması ise eksi yönlerinden. Çünkü oyunu ilk açtığınızda ne yapacağınızı bilmediğiniz için sürekli olarak çakılıyor ve baştan başlamak zorunda kalıyorsunuz.

Bununla birlikte sık reklam çıkması da oyunun eksi yönlerinden bir diğeri. Fakat genel olarak eğlenceli ve farklı bir oyun olduğunu söyleyebilirim.