MiniMo Town 1.2.0 (ios)

MiniMo Town

MiniMo Town
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Minimo Town, çocukların İngilizce öğrenmelerini kolaylaştıran, keyifli bir oyun.

MiniMo Town, iPhone ve iPad cihazlar üzerinde kullanılmak üzere geliştirilmiş bir eğitim uygulaması.

Çocukların İngilizce gelişimlerine katkıda bulunmak amacıyla tasarlanan MiniMo Town'da özellikle çocukların ilgisini çekecek türden görsellere ve karakterlere yer verilmiş. Bu sayede çocuklar bir eğitim uygulamasından ziyade adeta bir oyun oynuyormuş izlenimine kapılıyorlar ve MiniMo Town ile daha fazla vakit geçiriyorlar.

Uygulamadaki temel amacımız kendi köyümüzü kurmak. Bu esnada birbirinden ilginç ve sevimli karakterler ile haşır neşir oluyoruz. Köyümüzü kurma aşamasında ise birçok görevi yapmak durumundayız. Tüm bu işlemleri yaparken oyun çocuklara İngiliz alfabesini ve İngilizce kelimeler öğretiyor. Oyunda tam tamına 150 farklı İngilizce kelime bulunuyor.

MiniMo Town'daki zorluk seviyesi çocukların gelişimine göre yapılandırılıyor. Bu sayede çocuklar hiçbir zaman yapabileceklerinden daha zor bir şeyle karşı karşıya kalmıyorlar.

En dikkat çeken nokta ise Minimo Town'ın uygulama içi satın almalar barındırmaması. Hatalı satın almalar yapma riski bu sayede sıfıra indirilmiş. Eğer çocuklarınızın yabancı dil gelişimini destekleyecek bir uygulama arayışındaysanız MiniMo Town'ı denemenizi tavsiye ediyorum.

YORUMLAR