Mirrorgram

Mirrorgram
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mirrorgram, iOS cihazlarınız üzerinde ücretsiz olarak kullanabileceğiniz yenilikçi bir fotoğraf çekme ve paylaşım uygulamasıdır.

Mirrorgram, iOS kullanıcılarının iPhone'ları üzerinde kullanabilecekleri oldukça yaratıcı bir fotoğraf çekme ve paylaşma uygulamasıdır.

iPhone'unuz ile çekmek istediğiniz fotoğraflara ayna efektleri veren uygulama, ortaya çok yaratıcı ve etkileyici fotoğraflar çıkmasına olanak sağlamaktadır.

Özellikle fotoğraf çekmek sizin için bir hobiyse ve hayatınızın farklı zamanlarında yakalayacağınız karelere bir farklılık katmak istiyorsanız, Mirrorgram mutlaka denemeniz gereken uygulamalardan bir tanesi.

 

Anlık olarak çekmek istediğiniz fotoğrafları ayna efektiyle görüntüleyebileceğiniz gibi isterseniz iPhone'unuz üzerinde daha önce çekmiş olduğunuz fotoğraflar için de bu efekti kullanabilirsiniz.

Aynı resmin üzerine birden çok ayna ve filtre efektini eklemenize olanak sağlayan uygulama ile hazırlamış olduğunuz yeni fotoğraf veya resimleri Instagram, Twitter ve Facebook gibi sosyal ağlar üzerinde arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Sıradan fotoğraf çekme uygulamalarından sıkıldıysanız ve yenilikçi bir şeyler arıyorsanız Mirrorgram'ı mutlaka denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR