misyona

misyona
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

misyona, internet işlemlerini sizin için otomatik olarak görevlerle gerçekleştiren bir asistan uygulaması.

misyona, iPhone ve iPad’inizle gün içinde fazlasıyla haşır neşir oluyorsanız hayatınızı kolaylaştırmak adına kullanmanızı tavsiye ettiğim bir asistan uygulaması.

Web uygulaması yönetimi IFTTT’nin tamamen Türkçe hazıranmış sürümü diyebileceğim misyona telefonunuzda, tabletinizde yüklü tüm uygulamaları birbirine bağlıyor ve belirlediğiniz görevleri gerçekleştiriyor.

Örneğin; Facebook hesabınızla Dropbox hesabınızı bağlayarak Facebook’ta etiketlendiğiniz fotoğrafların Dropbox’a otomatik olarak aktarılmasını sağlayabiliyorsunuz. Veyahut favori markalarınız yeni ürün çıkardığında veya beklediğiniz ürün indirime girdiğinde bildirim olarak düşmesini sağlayabiliyorsunuz. Vizyondaki filmlerden yüksek puan alanların mail adresinize gönderilmesini isteyebiliyorsunuz. Hangi uygulamaya hangi görevi atayabileceğiniz ilgili uygulamanın altında belirtiliyor. Temel olarak “şu olduğunda şunun yapılmasını istiyorum” mantığında çalışan uygulamanın bir eşi IFTTT ancak IFTTT Türkçe olmadığından hem birçok kullanıcı için kullanması zor hem de Türkçe uygulamaları desteklemiyor.

YORUMLAR