Mixels Rush

Mixels Rush
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mixels Rush, Cartoon Network'ün çocuklara özel hazırladığı mobil oyunları arasında.

Mixels Rush, çizgi film kanalı aynı zamanda mobil platforma çıkardığı oyunlarla tanıdığımız Cartoon Network’ün çocuklara özel sunduğu oyunları arasında. iPhone ve iPad’inizde oyun oynamaya meraklı çocuğunuz veya küçük kardeşiniz için seçebileceğiniz en iyi oyunlardan birisi diyebilirim.

iOS platformunda da – ilginç şekilde – ücretsiz indirilmeye sunulan oyunda iyileri temsil eden Mixel’ler ile kötüleri temsil eden Nixel’ler (ne orijinal isimler ama) olmak üzere iki taraf var. Biz elbette iyiler tarafındayız. Frosticonlar, Klinkerlar, Orbitonlar, Lixerler, İnfernitler, Muncholar ve daha nice Mixel karakterinin kötü, Nixel’lerin başı komutan tarafından çıkarılmış çok güçlü ve devasa fırtınadan kaçmalarına yardımcı oluyoruz.

Tabii ki bu kolay olmuyor. Mixel’ler tek başlarına fazla güçlü değiller. Diğerleriyle karıştırarak güçlerini artırmamız gerekiyor. Eğer aynı kabileden üç Mixel’i birleştirmeyi başarırsak durdurulamaz bir Max yaratıyoruz. Oyundaki amacımız ise karşımıza çıkan Nixel’leri ezip geçerek bölüm sonundaki kolu çekmek. Arkamızdan gelen fırtınaya yakalanmamak için sürekli stratejimizi değiştirmemiz gerekiyor.

YORUMLAR