Mixology 4.1.3 (ios)

Mixology

Mixology
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mixology, evde hazırlayabileceğiniz pek çok alkollü ve alkolsüz içecek tarifine ulaşmanızı sağlayan yararlı ve ücretsiz bir iOS uygulamasıdır.

Mixology, ücretsiz bir iOS uygulaması olarak içerisinde lezzetli içecek ve kokteyl karışımlarını bulunduran yararlı bir uygulamadır. Özel durumlar için hazırlanabilecek en güzel alkollü ve alkolsüz içecek karışımlarının tariflerine ulaşarak, misafirlerinize birbirinden farklı ve güzel içecekler ikram edebilirsiniz.

Uygulama içerisinde 1000 farklı malzeme ile hazırlayabileceğiniz yaklaşık 8000 içecek tarifi bulunmaktadır. İçecek tariflerinde ölçek ayarları size veriliyor. Bu sayede birbirinden güzel görünen muhteşem içeceklerinizi kolayca hazırlayabiliyorsunuz. Uygulamanın güzel yanlarından biri ise, elinizde sınırlı malzeme bulunuyorsa, size bu malzemeler ile hazırlayabileceğiniz içecekleri listelemesidir.

Rastgele sekmesini kullanarak uygulama içerisinde bulunan içecek tariflerini rastgele gezebilir ve bu sayede yeni içecekler kokteyller keşfedebilirsiniz. Kokteyller, Shotlar, Sıcak İçecekler, vb. olmak üzere 87 farklı kategori altında listenen içecekler arasından damak tadınıza en uygun olanları seçerek dilediğiniz zaman kolayca hazırlayabilirsiniz.

Uygulamanın sahip olduğu sosyal medya entegrasyonu sayesinde, favori içeceklerinizi Facebook, Twitter ve E-posta yolu ile arkadaşlarınızla paylaşabilmeniz mümkün.

Sizde farklı içecekler denemek isterseniz veya mükemmel görünüme sahip değişik tatlar keşfetmek isterseniz Mixology uygulamasını iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak yükleyerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Uygulamanın ücretsiz sürümü olduğu için reklam gösterimi mevcuttur. Reklamları görmek istemiyorsanız ücret ödeyerek reklamları kaldırabilirsiniz.

YORUMLAR