MixRadio
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce , Almanca , Fransızca , İspanyolca , İtalyanca

  • TOPLAM İNDİRME

    154

  • Üretici

    Microsoft Mobile

Mobil cihazlarınız için kalitesi onaylanmış bir müzik çalar arıyorsanız MixRadio mutlaka denemeniz gereken bir seçenek.

Window Phone için çıktığında diğer platformlar tarafından kıskanılarak takip edilen MixRadio sonunda LINE'ın satın almasıyla birlikte iOS ve Android platformlarına ulaşmayı başardı. Dört gözle beklenen MixRadio, bugüne de mobil cihazlar için çıkmış en iyi müzik oynatıcı uygulamalarından bir tanesi. Platformlar arası bir erişime ulaşmış olarak her cihazın kullanıcısına muntazam bir müzik keyfi vereceği kesinleşen uygulama sizin şahsi referanslarınızla başlıyor. Öncelikle, bağlamış olduğunuz sosyal medya hesapları aracılığıyla MixRadio müzik zevkiniz konusunda bilgilerinizi topluyor.

Zevkime göre çal seçeneğine gelmenizle birlikte tahmini olarak sunulan şarkıları beğenmenizle veya beğenmemenizle sizden daha fazlasını öğrenen MixRadio, daha rafine bir liste ile gönlünüzün telini yakalıyor. Ve sunulan bu önerilerin büyük bir kısmı zaten bilmiş olduğunuz şarkılardan uzak. Bunun yerine ilgi duyduğunuz müzik tarzından keşfetmek isteyeceğiniz örnekler önünüze diziliyor. Dolayısıyla iyi müzikle birlikte yeni müzik ile de bol bol haşır neşir oluyorsunuz. Ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bu uygulama aylık 5 TL gibi bir abonelik ücreti ödemeniz dahilinde size gelişmiş seçenekler de sunuyor.

Abonelik paketine geçtiğiniz takdirde sınırsız şarkı atlama, gelişmiş ses düzenleme seçenekleri ve çevrimdışı müzük dinleme gibi farklı opsiyonlar da kullanımınıza açılmış oluyor. iOS'a çıkmış olduğu an itibariyle platformun gelmiş geçmiş en iyi müzik uygulaması listesinde göreceğimizden emin olduğumuz MixRadio sizin için mutlaka tavsiye ettiğimiz bir uygulama.

YORUMLAR