Mizu

Mizu
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mizu, iPhone ve iPad'leri üzerinde modayı takip edip beğendiğiniz ürünleri satın alabileceğiniz resmi Mizu uygulaması.

Mizu, hem kadın hem de erkeklerin giyimden parfüme, kozmetikten aksesuara kadar binlerce ürün arasında gezip modayı takip etmesini sağlayan başarılı bir online alışveriş uygulaması.

iPhone ve iPad sahiplerinin ücretsiz olarak kullanabildiği uygulamanın şık ve kullanıcı arayüzü sayesinde ürünler arasında hızlıca gezerek en son çıkan trend ürünleri takip edebiliyor ve istediklerinizi satın alabiliyorsunuz.

Gelişmiş özellikleri ve sunduğu fonsksiyonlar ile rakiplerinin uygulamalarından hiç bir eksiği bulunmayan Mizu iOS uygulaması, güvenilir bir şekilde online alışveriş yapma garantisi sunuyor.

Aldığınız ürünleri peşin, havale, kredi kartı ve taksitli ödeme yöntemleri ile alabiliyorken belirli limitlerin üzerinde yapacağınız alışverişlerde ücretsiz kargo seçeneği de sizlere sunuluyor.

Özellikle parfüm konusunda oldukça başarılı bulduğum Mizu'da t-shirt'den ayakkabıya, saç tokasından rimele kadar her türlü ürünü bulabilmeniz mümkün.

Uygulamanın en güzel yanlarından bir tanesi ise sınırlı sayıda sunulan seçenekler yerine her ürünün birden çok çeşitte bulunması. Böylelikle almak istediğiniz bir ürün için farklı markaların ürünlerini kıyaslayarak hangisinin daha uygun olduğunu görebiliyorsunuz.

Güvenli alışveriş denildiğinde akla gelen ilk markalardan bir tanesi olmayı kısa sürede başaran Mizu'nun arkasında Amazon ve Çiçek Sepeti'nin de olduğunu söylemek gerekiyor. Eğer online alışveriş yapmaktan çekiniyorsanız, Mizu tamamen güvenebileceğiniz bir adres.

YORUMLAR