MMA Federation

MMA Federation
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    36

  • ÜRETİCİ

    360 Studios

MMA Federation dövüş sporlarını konu alan bir menajerlik oyunudur

MMA Federation eğer taktiksel yeteneklerinize güveniyorsanız ve dövüş sporlarına ilgi duyuyorsanız oynamaktan keyif alabileceğiniz bir menajerlik oyunu olarak tanımlanabilir.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir MMA dövüş menajerliği oyunu olan MMA Federation'da dünyanın en başarılı dövüş takımını yaratmak için mücadele veriyoruz. Kariyerimize kendi dövüş takımımızı oluşturarak başlıyoruz. Takımımıza Kickbox, boks, güreş, jiu jitsu, muay thai gibi dövüş sporlarında uzmanlaşmış dövüşçüleri dahil edebiliyoruz. Fakat işimiz bu dövüşçüleri seçmekle bitmiyor. Ringde galip taraf olabilmek için dövüşçülerimize düzenli antrenman yaptırmamız ve onları sürekli geliştirmemiz gerekiyor.

MMA Federation ringde galibiyet kazandıkça yeni ekipmanların kilidini açabiliyor ve dövüşçülerimizi bu ekipmanlarla kişiselleştirebiliyoruz. Ayrıca yüzlerce özel dövüş hareketini de kullanılabilir hale getirebiliyoruz. Oyunun sıra tabanlı dövüş sisteminde ringe çıktığımızda hamlelerimizi taktiksel bir şekilde kullanarak rakiplerimizle dövüşmekteyiz. Online olarak oynanabilen oyunda internet üzerinden diğer oyuncularla eşleşebilir ve heyecanlı karşılaşmalara katılabilirsiniz.

YORUMLAR