MMX Hill Dash 1.0.10470.10598 (ios)

MMX Hill Dash

MMX Hill Dash
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Fantastik bir yarış dünyasına hoş geldiniz.

Android platformunu kasıp kavuran MMX Hill Dash, hız kesmeden İOS platformunda da yükselişe geçti. Hutch Games tarafından geliştirilen mobil oyun, alışılmışın dışına çıkarak oyuncuları hem rekabet hem de eğlence dolu bir dünyaya götürüyor.

Birbirinden farklı zorluklardaki pist seçenekleri ile dikkatleri üzerine çeken yapım, oyunculara devasa kamyonlar ile yarış yapma imkanı veriyor. Oldukça zengin bir içeriğe sahip olan yapım, grafikleri ile de oyun severlerden tam puan almayı başardı. Sürükleyici yapısı ile oyuncular için adeta bağımlılık etkisi yaratan MMX Hill Dash, oyunculara araçlarını kişiselleştirme imkanı da veriyor.

Oyun içerisinde dileyen herkes seçtiği aracın performansını yükseltebilir ve kişiselleştirebilir. Basitten zora doğru ilerleyen yapımda, seviyeler arasında çeşitli zorluklar bulunmaktadır. Offroad tarzında bir yarış imkanı veren mobil oyunda, çeşitli rampalardan geçecek ve bitiş çizgisini ilk geçen olmaya çalışacağız.

Gerçek zamanlı olarak yarışlara katılacağımız oyunda, dünyanın dört bir yanından oyuncular ile karşı karşıya gelecek ve en iyi şoförün biz olduğunu ispatlayacağız. MMX Hill Dash, mobil platformlar için ücretsiz bir yarış oyunudur.

YORUMLAR