Mobcrush 0.7.4 (ios)

Mobcrush

Mobcrush
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mobcrush, iOS işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınız üzerinde oynadığınız oyunları canlı yayın yapmanıza yardımcı olacak bir uygulamadır.

Mobcrush, iOS işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınız üzerinde kullanabileceğiniz bir canlı yayın uygulaması olarak karşımıza çıkıyor. Oyunların basit yoldan canlı yayınının yapılmasını sağlayan uygulama ile diğer oyunları da takip edebilirsiniz.

Tek tuş ile canlı yayın başlatmanıza imkan veren uygulama ile kendi oynadığınız oyunların canlı yayınını yapabilir ve aynı zamanda diğer oyunların da canlı yayınlarını izleyebilirsiniz. Uygulama ile turnuvaları takip edebilir, sevdiğiniz oyun yapımcılarını izleyebilir ve aynı zamanda kendi profilinizde düzenlemeler yapabilirsiniz. Kendinize has hayran kitlesini de oluşturabileceğiniz uygulamada yeni oyunlar keşfedebilir ve diğer oyunların oynanış videolarını izleyebilirsiniz. Zorlandığınız bölümleri de bu uygulama sayesinde geçebilirsiniz. Gamer'ların sosyal medyası olarak nitelendirilecek uygulama ile oynadığınız oyunlardan zevk alacaksınız.

Uygulama Özellikleri;

  • Direkt olarak canlı yayın başlatma
  • Canlı yayın akışlarını takip edebilme
  • Gerçek zamanlı turnuvaları izleyebilme
  • Yeni oyunları keşfedebilme
  • Hafif boyut

Mobcrush uygulamasını iOS işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.