Mobil Cevşen

Mobil Cevşen
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mobil Cevşen, tüm Müslümanların okuyarak yanından ayırmadığı Cevşen-i Kebir duasının yer aldığı ücretsiz bir iOS uygulaması.

Mobil Cevşen, Allah'ın isim ve sıfatlarından 10 tanesinden oluşan ve toplamda 100 bölümden oluşan okunması gerekne dualardan bir tanesi. Duayı iPhone ve iPad'lerimize kadar getiren Mobil Cevşen uygulaması ise Apple Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan yararlı bir uygulama.

Cevşen kelimesinin anlamı zırh yada savaş elbisesidir. Fakat terim olarak anlamı yukarıda yazdığım gibi Allah'ın isim ve sıfatlarından oluşan 100 bölümlük bir dua. Her Müslüman'ın mutlaka okuması gereken dualardan bir tanesi olan Cevşen-i Kebir, artık mobil cihazlarımıza kadar geldiği için, dilediğiniz zaman, evde , okulda, iş yerinde yada diğer başka yerlerde açarak okuyabilirsiniz.

Derin anlamların bulunduğu dua buna rağmen içerisindeki ifadelerin akıcılığı nedeniyle son derece anlaşılır. Bu nedenle küçük yaştaki çocuklarınıza okuyarak yada okumalarını sağlayarak onlarında duayı bilmesini sağlayabiliyorsunuz.

Eğer Cenşen-i Kebir'i dilediğiniz zaman dilediğiniz yerde okumak istiyorsanız Mobil Cevşen uygulamasını iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirip mutlaka kullanmanızı tavsiye ederim.

YORUMLAR