MobileNoter

MobileNoter
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

MobileNoter, iPhone ve iPad sahiplerinin kolay ve hızlı şekilde notlar almasını ve böylece yapacakları hiçbir şeyi unutmamasını sağlayan yararlı bir iOS uygulaması.

MobileNoter, iOS mobil cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz etkileyici ve çok yönlü bir not alma uygulamasıdır. Uygulamanın şüphesiz en iyi özelliklerinden bir tanesi ise Microsoft OneNote ile senkronize olabilmesi. Uygulamayı tek başına kullanarak notlar alabiliyor ve aldığınız notları farklı klasörler oluşturarak içlerinde saklayabiliyorsunuz.

Eğer bilgisayarınız üzerinde Microsoft OneNote kullanıyorsanı ve iPhone satın aldıysanız, tüm notlarınızı iPhone'unuz üzerinde de düzenleyerek yenilereni ekleyebilmek sizin elinizde.

Renkli yazım ve çizim yapmanıza olanak sağlayan uygulama yeni not oluşturma, daha önce aldığınız notları düzenleme veya silme gibi işlemleri kolayca yapmanızı sağlıyor. Sesli notlar alarak notlarınızın içerisinde ekleyebilir ve böylece yazmakla uğraşmazsınız.

Uygulama tamamen ücretsiz olarak sunulmasına rağmen bulut depolama desteği ile birlikte satılan paketleri satın alarak notlarınızı bulut üzerinde saklayabilir yada yedekleyebilirsiniz. Böylece iPhone ve iPad'lerinizin depolama alanlarını kullanmadan rahat rahat not alabiliyorsunuz. Dilerseniz ücretsiz olarak da istediğiniz kadar kullanabilirsiniz.

YORUMLAR