MobiSafe

MobiSafe
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

MobiSafe ile fotoğraflarınızı, notlarınızı ve diğer dosyalarınızı şifreleyebilirsiniz

MobiSafe kullanıcılara fotoğraflar, notlar, sesli notlar, kredi kartları, kullanıcı hesap bilgileri gibi iOS cihazlarında sakladıkları farklı bilgileri şifreleme imkanı veren kullanışlı bir uygulamadır.

iPhone ve iPad'lerinizde ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir şifreleme uygulaması olan hem dosya şifreleme hem de klasör şifreleme işlemini gerçekleştirebiliyor ve kişisel bilgilerinizi oluşturacağınız şifreler ile güvence altına alabiliyorsunuz.

MobiSafe size iPhone veya iPad'inizin çalındığı durumlarda veya izinsiz olarak alınıp bilginiz dışında kurcalandığı durumlarda oldukça yardımcı olmaktadır. MobiSafe hem şifre koruması sunabiliyor hem de AES veri kriptolama ve otomatik kilitleme özelliğiyle iOS cihazınızı güvence altına alabiliyor. MobiSafe ile kişiselleştirlmiş klasörler oluşturabilir, fotoğraflarınızı, yazılı ve sesli notlarınızı ve diğer dosyalarınızı bu klasörler içerisine yerleştirebilir ve düzenleyebilirsiniz.

MobiSafe'nin güzel yönü çektiğiniz fotoğrafları, sesli ve yazılı notlarınızı direkt olarak kişiselleştirdiğiniz ve şifrelediğiniz klasörlere kaydedebilmesi ve bu içeriklerin fotoğraf galeriniz gibi bölümlerde görünmemesini sağlaması.Ayrıca uygulama içerisinde hesap düzenleme aracı bulunuyor ve bu aracı kullanarak hesap bilgilerini hızlıca kaydedebiliyorsunuz.

MobiSafe başarısız ve başarılı girişleri de raporlayabilmekte.

YORUMLAR