MoBu 1.0.1 (ios)

MoBu

MoBu
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

MoBu, iPhone ve iPad cihazlar üzerinde oynayabileceğimiz bir macera oyunu.

MoBu, iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz eğlenceli ve sürükleyici bir macera oyunu olarak dikkatlerimizi çekiyor. Son zamanlarda oynadığımız en iyi beceri ve aksiyon oyunları arasında yer alan MoBu'da, ormanın en tembel maymununun kontrolünü ele alıyoruz.

Ormanın en tembel maymununu kontrol edecek olma fikri kulağa pek hoş gelmeyebilir fakat bu maymunun özel bir yeteneği var. Ormanda karşılaştığı vodoo büyücüsü tarafından kollarını istediği kadar uzatabilme gücüne kavuşturulan MoBu, maceramız sırasında eğlencenin doruklarına çıkmamızı sağlıyor.

Oyundaki temel amacımız mümkün olduğunca fazla muz yemek. Bunu yapabilmek için kollarımızı uzatarak, adeta Örümcek Adam misali, ormandaki asılı duran objelere tutunarak ilerlememiz gerekiyor. Salınım hareketi esnasında çok dikkatli olmamız ve saniyelik hareket etmemiz gerekiyor.

MoBu'da 45 farklı bölüme yer verilmiş ve bu bölümlerin zorluk seviyeleri git gide artış gösteriyor. Bu bölümler 3 farklı mekana serpiştirilmiş halde sunuluyor.

Muhteşem grafiklere sahip olan Mobu, beceri, aksiyon ve macera oyunu bileşenlerini başarıyla aynı bünyede topluyor.