MocaDeco 1.11 (ios)

MocaDeco

MocaDeco
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Fotoğraflarınızı oldukları gibi bırakmak yerine onlara farklı görünümler kazandırmak istiyorsanız, bu uygulama bulabileceklerinizin en iyileri arasında.

MocaDeco en iyi fotoğraf düzenleme uygulamaları arasındaki yerini zorlanmadan alıyor. Markette pek çok düzenleme uygulaması yer almasına rağmen pek azı MocaDeco'nun sunduğu özelliklerin yanına yaklaşabiliyor. En önemlisi de, uygulama tamamen ücretsiz olarak indirilebiliyor.

MocaDeco 280'den fazla dizayn elementine sahip. Tüm bunları dilediğiniz gibi kullanabiliyorsunuz. Farklı uygulamalar sahip oldukları özelliklerin bazıları için fazladan ücret istese de MocaDeco'da böyle bir şey söz konusu değil. Tüm bunlara ek olarak MocaDeco, kullanıcılarına 70'ten fazla tipografik öge sunuyor. Farklı tasarımlara sahip fontları kullanarak yazacağınız yazılar ile fotoğraflarınıza farklı bir hava katabilirsiniz. Yazdığınız yazılara farklı renkler katabilir, dilediğiniz gibi kişiselleştirebilirsiniz.

Tüm bunlara ek olarak uygulamada 32'den fazla benzersiz fotoğraf filtresi de bulunmakta. Özellikle kolay kullanım özellikleriyle dikkat çeken bir arayüze sahip olan MocaDeco ile şık foroğraflar yaratacağınıza eminim.

YORUMLAR