Modagram

Modagram
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Modagram, iPhone ve iPad sahiplerinin modayı ve popüler markaları yakından takip ederek güvenli alışveriş yapmasını sağlayan bir iOS online alışveriş uygulaması.

Modagram, Trendyol'un yan kuruluşu olarak piyasaya çıkan ve bir çok kullanıcı kazanan popüler online alışveriş platformlarından birtanesi. Durum böyle olunca markanın hem Android hem de iOS uygulamaları da en az sitesi kadar kullanışlı olmak zorunda kalıyor. Modagram'ın da her iki uygulamasının oldukça kullanışlı ve sitedeki tüm özelliklere sahip olduğunu söyleyebilirim.

iPhone ve iPad'leri üzerinden modayı takip etmek, en trend ve sezonluk ürünleri görebilmek isteyen kullanıcıların mutlaka kullanması gereken uygulama içerisinde tüm ürünleri markalara, erkek ve kadın olarak, boyutlarına, bedenlerine vb. şekilde filtreleyerek istediğiniz ürüne daha kolay ulaşabiliyorsunuz. Ayrıca arama yaparak da istediğiniz ürünü hemen bulabilmeniz mümkün.

Ürün sayfalarının hem rahat bir tasarımla hem de detaylı olarak hazırlanması, ürün satın almak isteyen kişiler için oldukça güzel olmuş. Alacakları ürün hakkında merak edilebilecek her şeyi sayfa üzerinden sunan Modagram, online alışveriş yaparak modaya uygun giyinmenizi sağlıyor.

Giyimden ayakkabıya, aksesuardan mayolara kadar geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Modagram'ın Trndyol güvencesi altında olması da en büyük artılarından bir tanesi. Binlerce kişinin güvenerek online alışveirş yaptığı Modagram uygulamasını hemen iPhone ve iPad cihazlarınıza indirerek modadan geri kalmayın!

YORUMLAR