ModaSor

ModaSor
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

ModaSor uygulaması ile gözde markaların en yeni ürünlerini ve kampanyaları takip edebilirsiniz.

ModaSor, tüm mağazaların ürünlerine tek bir yerden ulaşabileceğiniz ve hızlıca satın alabileceğiniz bir alışveriş uygulamasıdır. Gözde markaların en yeni ürünleri, en çok satılan ve beğenilen ürünler, kampanyalar ve çok daha fazlası bu uygulamada.

Moda severlerin yakından takip ettiği ModaSor.com’un iPhone ve iPad kullanıcıları için hazırladığı resmi uygulama ModaSor, Türkiye’deki tüm mağazaların ürünlerini bulabileceğiniz, kolay kullanımlı ve modern arayüz ile hizmet veren bir uygulama. Tüm mağazaları alfabetik sırada görüntüleyen ve geniş bir filtreleme (fiyat, renk, marka, cinsiyet) seçeneği sayesinde aradığınız ürüne hızlıca ulaşmanızı sağlayan uygulama ile seçtiğiniz ürünü satın almak istediğinizde doğrudan o ürünün bulunduğu mağazaya yönlendiriliyor ve hızlıca satın alabiliyorsunuz. O an incelediğiniz ancak satın almak istemediğiniz ürünleri favoriler listenize eklemeniz de mümkün.

İstemediğiniz kadar ürüne tek dokunuşla ulaşma kolaylığı sunan ModaSor, önde gelen alışveriş sitelerinin kampanyalarını da inceleme fırsatı veriyor. Bu siteler arasında Trendyol, Markafoni, 1v1y ve Lilabella bulunuyor. İndirimdeki ilginizi çeken ürünü sosyal ağlarda paylaşmanız da mümkün.

ModaSor Özellikleri:

  • Dahili tarayıcı üzerinden uygulamadan ayrılmadan ürünlere ulaşabilir,
  • Mağaza, marka, fiyat bazında filtreleme yapabilir,
  • En çok tutulan ürünlere, en yeni ürünlere hızlıca bakabilir,
  • Ürünleri favorilerinize ekleyebilir ve paylaşabilir,
  • ModaSor blog sayfasına ulaşabilir,
  • E-posta adresinizi bırakarak kampanyalardan anında haberdar olabilirsiniz.

YORUMLAR