ModelClub 1.15 (ios)

ModelClub

ModelClub
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

ModelClub, zengin erkekler ile güzel kadınları bir araya getirmeyi amaçlayan bir tür sosyal medya uygulamasıdır.

ModelClubiPhone ve iPad üzerinde çalışan bir sosyal medya uygulamasıdır.

Instagram tarzı bir arayüze sahip olan ModelClub, daha önce de zenginler için ürettiği sosyal medya platformları ile dikkat çeken Harlex Projects tarafından yaklaşık bir ay önce piyasaya sürülmüştü. Bugün itibarıyla günlük 10,000'den fazla kullanıcıya ulaşmayı başaran uygulama, ülkemiz için de kullanıma açıldı. Özellikle Rusya, Türkiye ve Orda Doğu ülkelerinde agresif bir büyüme amaçlayan ModelClub'ın amacı ise güzel kadınlar ve görece zengin erkekleri bir şekilde buluşturmak.

Kadın, uygulamaya ücretsiz olarak kayıt olabiliyorlar. Bunu yaparken sadece kendilerine bir profil yaratmaları ve gerçek bir kişi olduklarını kanıtlamak için küçük bir video çekmeleri isteniyor. Ardından kendi profillerine kişisel bilgilerini ve diğer fotoğraflarını da koyabiliyorlar.

Erkek kullanıcılardan ise chat ve video-chat yapabilmek için 50 dolar gibi bir ödeme yapmalı isteniyor. Ödenen bu 50 dolar kişinin zengin olduğunu göstermiyor; ancak kullanıcı "kalitesinin" yukarılarda tutulması için böyle bir engel konuluyor. Mesafe ve ülke sınırlaması olmaksızın tanışmalar ve görüşmeler yapılabilen bu uygulamayı, zengin ya da güzelseniz kesinlikle deneyin =)

YORUMLAR