Modern Combat 4: Zero Hour 1.0.0 (ios)

Modern Combat 4: Zero Hour

Modern Combat 4: Zero Hour
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce , Almanca , Fransızca , İspanyolca , Rusça

  • TOPLAM İNDİRME

    2,549

  • Üretici

    Gameloft

Modern Combat 4: Zero Hour, serinin yeni oyunu olarak App Store üzerindeki yerini aldı.

Modern Combat 4: Zero Hour, serinin yeni oyunu olarak App Store üzerindeki yerini aldı. Gameloft tarafından hazırlanan ve yapım çalışmalarımın bir yıl kadar sürdüğü ifade edilen oyun, nükleer bir facianın ardından dünyanın önde gelen liderlerini teröristlerin elinden kurtarmayı konu ediniyor. FPS yani birinci şahıs nişancı türü bu oyun ile bu askeri ekipteki yerinizi alarak dünya liderlerini kurtarma macerasına atılmak mümkün.

Dramatik bir hikâyeye sahip olan oyun, savaş sahnelerindeki yeni taktik sistemleri ile yepyeni savaş ortamları doğuruyor. Antarktika’dan Barselona'ya kadar uzanan çok geniş bir bölgede geçen Modern Combat 4: Zero Hour, neredeyse tüm dünyada teröristlerle mücadele etmeyi gerektiriyor. Tabii ki bu durum da arka arkaya farklı mekânlarda savaş sahnelerinin gelmesine zemin hazırlıyor.

Bir konsol oyunun sahip olabileceği hemen her unsuru mobil cihaz dünyasının tüm nimetlerinden faydalanarak sunan Gameloft, Modern Combat 4: Zero ile adeta mobil oyunlar dünyasının üst seviyesini belirliyor. Zira ses, oynanabilirlik ve grafikleri son derece kaliteli. iPhone 5 için oyunun Retina ekran desteği olduğunu da ekleyelim.

Çoklu oyuncu seçeneği de bulunan oyunda Gameloft hesabı üzerinden rastgele oyuncularla ya da arkadaşlarınızla bu görevi birlikte yerine getirebilirsiniz. 

YORUMLAR