Modern Command

Modern Command
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Başarılı grafikleri, etkileyici oyun yapısıyla beğeni kazanan Modern Command, oyunculara benzersiz bir savaş deneyimi sunuyor.

Modern Command, iOS işletim sistemine sahip cihazlarda oynayabileceğiniz ücretsiz bir kule savunma oyunudur. Monoton olmayan yapısıyla dikkat çeken oyunda farklı görevler üstleniyoruz ve düşmanları alt etmeye çalışıyoruz.

Oyunda çok sayıda farklı silahın yer aldığı bir merkez binamız var. Çevrede terörist hareketliliği sezinlediğimiz anda silahlarımızla düşmanları geri püskürtmeye çalışıyoruz. Grafikler etkileyici ve ses efektleri de genel atmosfere uyum sağlıyor. Oyunda ayrıntılara önem verildiğini hissediyoruz. Örneğin düşman aracına roket fırlattığımızda çatışma bölgesindeki ağaçlar sökülüyor, hasar meydana geliyor.

Oyunun en ilgi çekici yanlarından birisi de basit kontrol mekanizması. Merkez binamıza yaklaşan teröristlerin üzerine dokunarak silahlarımızı harekete geçiriyoruz. Modern Comman oyunculara onlarca farklı başarım ve bonus sunuyor. Elde ettiğiniz başarılara göre farklı özellikler ile ödüllendirilmekteyiz. Güney Afrika, Avrupa ve Asya'da mücadele vereceğimiz oyunda arkadaşlarımız ile düşmanlara karşı koyabilme şansına da sahibiz.

Eğer siz de savunma ve savaş oyunlarından keyif alıyor ve bu kategoride oynayabileceğiniz etkileyici bir oyun arıyorsanız, Modern Command mutlaka denemeniz gerekenler arasında bulunmalı.

YORUMLAR