Modified Car Parking 3D

Modified Car Parking 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Modified Car Parking 3D, araba park etme kategorisinde yer alan oyunlar oynamaktan keyif alan iOS cihaz sahiplerine hitap ediyor.

Modified Car Parking 3D, iPhone ve iPad cihazlar üzerinde tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğimiz bir araba park etme oyunu. Zorlu yapısıyla beğenimizi kazanan bu oyunda kontrolümüze verilen araçları sıkışık yerlere park etmeye çabalıyoruz.

Modified Car Parking 3D'te sunulan özelliklerin en hoşumuza gideni araçlarımızı dilediğimiz gibi kişiselleştirebilme şansına sahip olmamız. 9 farklı renk sunuluyor ve aracımızı bu renklerden istediğimize boyayabiliyoruz. Renklere ek olarak 8 farklı rüzgarlık, 5 farklı jant, 6 farklı egzos seçeneği sunuluyor.

Oyunda gerçeğe yakın bir fizik motoruna yer verildiği için yaptığımız kazalar araçlarımızda hasar yol açıyor. Dolayısıyla park ederken hiçbir yere dokunmamamız ve sürtmememiz gerekiyor. Bunu başarabilmek için ekran üzerinde konumlandırılmış olan direksiyonu ve pedalları dikaktli bir şekilde kullanmamız gerekiyor. Kontroller daha önce bu tarz bir oyun oynamış olanlar için kolaylıkla alışılabilecek türden.

Arabalara ilgi duyuyor ve boş zamanlarınızda oynayabileceğiniz ücretsiz bir araba park etme oyunu arıyorsanız modified Car parking 3D tam size göre.

YORUMLAR