Mojostreet

Mojostreet
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Konum paylaşılırken işinize yarayacak telefon numaralarını sunmak konusunda ödün vermeyen ücretsiz bir uygulama.

Öyle bir uygulama düşünün ki, bildiğiniz konum belirleme opsiyonlarına sahip olmakla kalmayıp aktif olarak iletişim kurabileceğiniz seçenekler sunsun. Mojostreet bunu deniyor. iOS cihazlarınızı indirebileceğiniz bu uygulama civarınızda bulunan mekanlar hakkında bilgi verirken bunların numaralarını listeleyen ve uygulama üzerinden ulaşmanızı sağlayan hizmetleri barındırıyor. Bununlar birlikte ekli olan arkadaşlarınızın konum paylaşımlarını da takip edebiliyorsunuz. Kısacası hem arkadaşlarınızın yerini gösteren hem de rezervasyon yapmanızı sağlayan bir uygulama ile karşı karşıyasınız.

Mojostreet ile bulabileceğiniz yerleri kategorilere dizersek restoranlar, kafeler, güzellik salonları, alışveriş mağazaları, eğlence merkezleri, sinema salonları, turistik bölgeler, araç kiralama ve benzin istasyonları gibi seçenekler size iletişim bilgileriyle listeleniyor. Böylece rezervasyon veya bilgi için kolay bir erişim elde etmiş oluyorsunuz. Google GPS haritasıyla etkileşimli çalışan uygulama aynı zamanda Facebook arkadaşlarınızın bu uygulama üzerinden takip edilmesini sağlıyor.

Ücretsiz olarak iPhone veya iPad için indirebileceğiniz bu uygulama ABD'de olduğu kadar gelişmiş seçeneklere ne yazık ki sahip değil. Orada kampanya ürünlerini görüntüleme ve bilet satın alma gibi seçenekler de uygulamaya dahil ancak Türkiye için de diğer fonksiyonlar kullanılabilir durumda ve bu konuda Mojostreet'in göstermiş olduğu performans hiç de fena değil.

YORUMLAR