Moka

Moka
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Moka, tüm kredi kartlarınızı tek bir yere toplayabileceğiniz, kolay ödeme ve para gönderme seçenekleri sunan bir mobil uygulamadır.

Cüzdanınızda kredi kartı taşımaktan hoşlanan biri değilseniz, alışveriş esnasında birden fazla kredi kartını çıkarmak zor geliyorsa, tüm kredi kartlarınızı cüzdanınızdan mobil cihazınıza taşıyabileceğiniz Moka adlı uygulama hayatınızı kolaylaştıracaktır. Cüzdanınız yerine geçen uygulama sayesinde alışverişlerinizi tek dokunuşla yapmanın kolaylığını yaşarsınız.

Birçok alışveriş, eğlence, yeme-içme merkezinde geçerli olan Moka, dilediğiniz kredi kartı ile tek dokunuşta ödeme kolaylığı sunmakla kalmıyor, yaptığınız her harcama için puan kazandırıyor. Moka ile yaptığınız ödemeler sonucu topladığınız puanları gözde eğlence merkezlerinde kullanabiliyorsunuz. (Hangi mekanın kaç puan gerektirdiği “Hemen Harca” menüsü altında listeleniyor.)

Arkadaşlarınıza iPhone’unuzdan para göndermek için de kullanabileceğiniz uygulama, tüm kredi kartlarını destekliyor. Kartınızı eklemek içinse tek yapmanız gereken “Kart Ekle” butonuna dokunmak.

Moka Özellikleri:

  • Tüm kredi kartlarınız tek bir yerde.
  • Popüler eğlence, yeme-içme merkezlerinde kolay ödeme
  • Harcadıkça puan kazanma, puanları hemen harama
  • Kartlarla yapılan harcamaları görme
  • Moka ile ödemenin geçerli olduğu iş yerlerini görme

YORUMLAR