Molocate

Molocate
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Molocate, iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz Foursquare tarzı bir sosyal ağ uygulamasıdır.

Molocate, gezdiğiniz mekanların videolarını çekip paylaşabileceğiniz başarılı bir sosyal medya uygulaması. iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz bu uygulama sayesinde, birden fazla kategoride videolarınızı insanlara gösterebilirsiniz. Bir mekan hakkında yaptığınız değerlendirmeleri paylaşacağınız Molocate'i genel anlamda başarılı buldum diyebilirim.

Kendini "en iyi gezdiren uygulama" olarak tanıtan sosyal ağ oldukça soft bir arayüze sahip ve kayıt olduktan sonra hemen kullanmaya başlıyorsunuz. Ana menüde haber, keşfet ve bildirim bölümleri yer alıyor. Buradaki keşfet kısmında çevrenizde bulunan mekanlar hakkında insanların gönderdiği videoları izleyebilir ve ona göre tercihler yapabilirsiniz. Sosyal medya ve rehber uygulamaları bir araya getiren, konum bazlı video paylaşım platformu Molocate'e Foursquare'in video altyapılı versiyonu diyebilirim. Videonuzu çekin, konumunuzu belirleyin, kategori seçin ve yollayın. 

İlgi alanlarınıza yönelik mekanlarla ilgili yorumları videolar eşliğinde görmek istiyorsanız Molocate'i ücretsiz indirebilirsiniz. Denemenizi mutlaka öneririm.

YORUMLAR