Momentic

Momentic
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Momentic, iPhone ile çektiğiniz fotoğraflardan hikaye oluşturmak için kullanabileceğiniz ücretsiz bir uygulama.

Momentic, sevdiklerinizle geçirdiğiniz anları yansıtan fotoğrafları hikayelere dönüştürmenize imkan tanıyan ücretsiz bir sosyal ağ uygulaması. Fotoğraflarınızdan kolaj yapmak yerine birkaç fotoğraftan oluşan canlı kareler paylaşabiliyorsunuz.

iPhone’unuza indirip tüm sosyal ağ uygulamaları gibi ücretsiz üyeliğinizi oluşturarak fotoğraf paylaşımına başlayabildiğiniz uygulamada en fazla 7 fotoğrafınızı aktarabiliyor, dilediğiniz uzunlukta bir açıklama ekleyip (etiket te koyabiliyorsunuz) takipçilerinizle paylaşıyorsunuz. Evet, Instagram’da olduğu gibi takip sistemi mevcut. Fotoğraflarını hikayeye dönüştüren kişiler tanıdıklarınızın yanı sıra uygulamayı aktif olarak kullanan kişiler olabiliyor ve ister Facebook, ister WhatsApp, isterseniz de mesaj göndererek arkadaşlarınızı davet edebiliyorsunuz platforma.

Apple Watch desteği de sunan yerli fotoğraf paylaşım uygulaması Momentic, eklenen fotoğrafları slayt gösterisi olarak karşınıza çıkarıyor ve fotoğraf geçişleri oldukça yumuşak; gözü yormayacak şekilde hazırlanmış. Fotoğrafın üzerine çift dokunduğunuzda hızlıca beğenmiş oluyorsunuz.

YORUMLAR