Moneygrabber 1.0 (ios)

Moneygrabber

1.0
Moneygrabber
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Moneygrabber! isimli bu oyun beceri oyunlarından keyif alanların deneyebileceği eğlenceli bir alternatif.

Moneygrabber! ücretsiz olarak iPhone ve iPad cihazlarımıza indirebileceğimiz ve ilginç konseptiyle dikkat çeken eğlenceli bir beceri oyunu. Bugüne kadar alıştığımız çizginni dışına çıkan oyunda maddi değeri yüksek nesneleri toplamaya çalışıyoruz.

Oyunda ekranın yukarısından maddi değeri yüksek çeşitli nesneler düşüyor. Sürekli olarak düşen bu altınları, banknotları, elmasları ve bozuklukları yakalamaya çalışıyoruz. Ekrana her bastığımızda kontrolümüzdeki el ileri doğru ilerliyor ve yolu üzerindeki eşyaları topluyor. Ne kadar fazla para toplarsak o değerdeki başka eşyaları satın alabiliyoruz. Alabileceğimiz eşyalar arasında saatler, pahalı elbiseler, güneş gözlükleri ve oyuncaklar yer alıyor.

Oyunun en dikkat çeken özellikleri arasında orijinal ses efektleri ve müzikler yer alıyor. Oyunun genel atmosferine olumlu katkıda bulunan bu işitsel öğeler alınan keyfi de bir hayli artırıyor. Oyuna karşı getirebileceğimiz tek eleştiri ise tekdüze yapısı. Belli bir süre oynadıktan sonra oyundan sıkılabiliyoruz. Uzun soluklu olmasa da Moneygrabber! Kısa süreli molalarımız esnasında oynayabileceğimiz eğlenceli bir oyun.