Monster Blasters 0.31.2 (ios)

Monster Blasters

Monster Blasters
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Gerçek zamanlı PvP savaşları yapacağız.

Jelly Button Games’in başarılı oyunlarından birisi olarak yayınlanan Monster Blasters oyuncuları gerçek zamanlı PvP savaşlarına götürecek.

Mobil aksiyon oyunları arasında yer alan ve tamamen ücretsiz olan Monster Blasters ile oyuncular dinazorlara karşı mücadele edecekler. Kendimize ait karakter ve helikopterlerin yer aldığı mobil yapımda oyuncular şehri yerle bir eden dinazorları avlamak için ellerinden geleni yapacak ve görevleri tamamlamaya çalışacaklar.

Oyun içerisinde oldukça kaliteli grafikler yer alıyor. Oyuncular görsel efektler eşliğinde gerçek zamanlı olarak PvP savaşlarına katılacak ve aksiyon dolu anlar yaşayacaklar. Eğlence öğelerine de bünyesinde yer veren yapım aktif olarak 1 milyondan fazla oyuncu tarafından oynanıyor. Ücretsiz günlük ödüllerin ve yükseltmelerin yer alığı mobil yapımda oyuncular taraflarını seçecek ve mücadele edecekler. İki fakrlı mobil platformda da ücretsiz olarak yayınlanan Monster

Blasters, rengarenk içerikleri ve ses efektleri ile beklenen performansı oyunculara sunuyor. Oyun 4.2 gibi bir inceleme puanına sahip.

İyi oyunlar dileriz.
 

YORUMLAR