Monster Kingdom 2

Monster Kingdom 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iOS cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunudur.

Monster Kingdom 2, iPhone ve iPad cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunudur. İlk oyunun devamı niteliğinde olan oyunda bu kez krallığınıza nereden geldikleri belli olmayan ve Gremble adı verilen yaratıklar saldırmaya başlamışlar ve krallığı işgal ediyorlar. Bunlar kimdir ve sizden ne istiyorlar sorularının cevabını ise ancak siz bulabiliyorsunuz.

Sizin de amacınız canavarlarınızdan oluşan ordunuzla bu işgali durdurmak ve krallığınızı kurtarmak. Bunun için tıpkı diğer benzer canavar oyunlarında olduğu gibi sevimli yaratıkları toplayıp güçlendirmeli ve eğiterek ve sonunda da daha güçlü yaratıklara dönüştürerek güçlü bir ordu haline geitrmelisiniz.

Oyunun çevrimdışı ve çevrimiçi olmak üzere iki farklı oyun modu var. İsterseniz hikayeyi takip ederek çevrimdışı tek başınıza oynayabileceğiniz gibi isterseniz çevrimiçi diğer oyunculara karşı oynayabilir, turnuvalara katılabilir ve ödüller kazanabilirsiniz.

Oyun rol yapma oyunu kategorisine girse de aynı zamanda kazanmak için belli bir strateji de uygulamanız gerekiyor. Hoş grafikleri ile de dikkat çeken oyunun heyecanlı ve etkileyici animasyonları, patlamaları ve çok daha fazlası da oyunda sizleri bekliyor.

Eğer siz de bu tarz canavar oyunlarını seviyorsanız, bu oyunu indirip deneyebilirsiniz.