Monster vs Sheep

Monster vs Sheep
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    16

  • Üretici

    Goon Studios LLC

Monster vs Sheep, iPhone ve iPad sahibi kişilerin boş vakitlerini değerlendirmek için oynayabilecekleri eğlenceli bir iOS oyunu.

Monster vs Sheep, 2 TL civbarındaki fiyatı ile oldukça keyifli vakit geçirmenizi sağlayan eğlenceli ve bol aksiyonlu bir iOS oyunu. iPhone ve iPad'lerinde 4.3 ve üzeri iOS işletim sistemine sahip olan tüm kullanıcılar oyunu satın alarak hemen oynamaya başlayabiliyor.

3 boyutlu ve kaliteli grafikleri ile oyuncuları kendien bağlayan oyun, oynadıkça hırslandıran ve bir türlü bırakamayacağın oyunlardan bir tanesi. Oyundaki amacınız basit fakat gerçekleştirmesi düşündüğünüzden daha zor. Çünkü bu koca canavarı durdurmak sandığınız kadar kolay olmuyor.

Sinirli ve çok büyük bir canavar hırsını şehirden çıkarırken sizin göreviniz bu canavarı durdurmak. Bunu gerçekleştirmek için ona sahip olduğunuz kuzuları atarak yediriyorsunuz. Dev canavarın ağzına hedef alarak atmanız gerekenler koyunlar canavar tarafından yenildikçe bir problem yok. Fakat yediremezseniz canavar kızgınlığını şehirdeki binalardan çıkıyor ve şehire zarar veriyor. Sizin göreviniz ise şehri korumak.

Toplamda 32 bölümden oluşan oyunda her bölüm canavarı durdurmak için daha da canla başla mücadele etmeniz ve oyundkai başarımları kazanmanız gerekiyor. Yapamazsanız şehir tam bir viraneye dönüyor. Siz kuzuları attıkça canavar sakinleşiyor atamadığınzıda ise sinirleri geriliyor. Bu nedenle kuzuları isabet ettirmeniz gerekiyor.

Bölümler arasında ilerledikçe oyunun zorluğu da artıyor ve böylece daha zor bir oyun haline geliyor. Oyun ücretli olmasına rağmen, oyun içerisinde herhangi bir ücret karşılığında teklif sunulmaması güzel. Bunun anlamı oyunu yaklaşık 2 TL karşılığında satın aldıktan sonra oyun içerisinde başka bir harcama yapmak zorunda kalmıyor yada bırakılmıyorsunuz. Satın aldıktan sonra oyunu iPhone ve iPad'leriniz üzerinde sınırsız oynayabilirsiniz.

YORUMLAR