MonsterCrafter 1.2 (ios)

MonsterCrafter

1.2
MonsterCrafter
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

MonsterCrafter, oyuncuların kendi özel canavarlarını yaratarak eğiteceği ve daha sonra diğer canavarlar ile kıyasıya savaşacağı eğlenceli ve aksiyon dolu bir iOS oyunudur.

MonsterCrafter, uygulama mağazası üzerindeki en farklı uygulamalardan biri olarak ücretsiz olarak oyunculara sunulan mükemmel bir aksiyon oyunudur. Oyun içerisinde, oyuncular kendileri için bir canavar yaratarak, zaman içerisinde canavarlarını eğitecekler ve diğer canavarlar ile yapacakları savaşlara hazırlayacaklar. Kulağa kolay gibi gelse de, oynaması oldukça eğlenceli bir iOS oyunudur.

Oyunun grafikleri Minecraft ile neredeyse tamamen aynı ve MonsterCrafter'da oyunculara sınırsız bir eğlence sunuyor. İstediğiniz tüm herşeyi yapabileceğiniz oyunda, tek ihtiyacınız hayal etmek. Hayal ettikten sonra hemen oyun içerisinde düşündüğünüz canavarları gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Canavarınızı oluşturduktan sonra onu diğer canavarlar ile yapacağı savaşlar için eğitmelisiniz. Ve son olarak diğer canavarlar ile savaşlarınızda, kendi canavarınızın ne kadar güçlü olduğunu rakiplerinize gösterebilirsiniz.

Diğer oyuncuların oluşturduğu canavarlar ile aynı dünyada bulunacağınız oyunda, savaşmak için 5 saniye gibi kısa bir sürede rakip bulabiliyorsunuz. Hızlı maç sistemi sayesinde oyuncular bir sonraki maç için hiçbir zaman beklemiyorlar.

Oyun içerisinde diğer oyuncular ile birlikler kurmakta mümkün. 10 oyuncuya kadar oluşturabileceğiniz takımlar ile kendi birliklerinizi kurabilirsiniz.

iPhone ve iPad'leriniz üzerinden sınırsız eğlence ve keyifli vakit geçirmenizi sağlayan MonsterCrafter'ı ücretsiz olarak indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz.