MonsterCry Eternal 1.0.64 (ios)

MonsterCry Eternal

MonsterCry Eternal
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iPhone ve iPad cihazlarda oynanabilen MonsterCry Eternal mobil oyunu, uygun bir desteyi bir ordu gibi kullanabileceğiniz kaliteli bir kart oyunudur.

iOS işletim sistemli mobil cihazlarda oynanabilen MonsterCry Eternal mobil oyunu, strateji ve aksiyon adına aradığınız her şeyi bulabileceğiniz şık görsel efektler içeren bir tür kart oyunudur.

MonsterCry Eternal mobil oyununda kartlara yön vererek zekanızla domine edeceksiniz. Bir deste kart ile neler yapılabileceğinizi MonsterCry Eternal ile gösterebilirsiniz. En zorlu savaşlardan alnınızın akı ile çıkacak ve bir strateji dehası olduğunuzu tüm dünyadan kullanıcılara kanıtlayacaksınız.

MonsterCry Eternal mobil oyununda çevrimiçi olarak gerçek oyunculara karşı çetin savaşlar vereceksiniz. Sıra bazlı bu savaşlarda süre sınırının da bulunması hamlelerinizde zamanı nasıl yönettiğinizi de sınayacak. İyi bir komutansanız kısıtlı zamanlarda da cesur ve akıllıca hamleler yapmalısınız. Her kartın farklı özelliklere sahip olduğu oyunda 300’ün üzerinde kartın bulunduğunu söyleyebiliriz. MonsterCry Eternal oyununda ayrıca görsel detayları da öne çıkarmak gerekiyor. Zira bir kart oyunu için üst düzey görsel efektlerin kullanılması dikkat çekici. Savaş, strateji ve aksiyon adına aradığınız her şeyi bulabileceğiniz MonsterCry Eternal kart oyununu AppStore’dan ücretsiz indirebilir ve hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR