Monument Valley 1.0.3 (ios)

Monument Valley

Monument Valley
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    472

  • Üretici

    ustwo

Etkileyici ve minimal yapısıyla dikkat çeken Monument Valley'de birbirinden ilginç bölümlere tanıklık edeceğiz.

Monument Valley biraz yüksek olan fiyat etiketiyle ilk başta negatif bir izlenim bıraksa da aslında çok çok iyi tasarnlanmış ve parasını sonuna kadar hak eden başarılı bir oyun.

Oyun sürreal bir çevrede ilerlemekte. Fantastik ve hayran bırakan yapıların arasında ilerlediğimiz oyunda prensese rehberlik etmeye çalışıyoruz. İnternette ve dergilerde denk geldiğimiz imkansız geometrik şekilleri hatırlarsınız. İşte bu oyunda o şekillerden bol bol göreceksiniz. Sonu görünmeyen merdivenler, kapalı yollar ve dahası... Bizim amacımız ise bu engelleri aşarak prensese rehberlik etmek. Yapılar imkansız gibi görünseler de mutlaka bir hileleri var.

Minimal 3 boyutlu dizaynlarıyla dikkat çeken bölümler yer yer zorlayıcı olabiliyor. Göz yanılmalarıyla dolu olan bölümlerde başarılı olmak istiyorsanız çok dikkatli olmalı ve zayıflıkları iyi tespit etmelisiniz.

Oyunun kontrolleri son derece kolay. Şekilleri hareket ettirerek prensesin geçebileceği yollar yaratmalıyız. Fikir çok basit ama kesinlikle çok eğlenceli. Böylesine iyi tasarımlı bir oyundan beklediğimiz gibi ses efektleri de çok iyi seviyelerde.

Ücretli oyunlara harcamak için bir miktar paranız varsa ve bunu iyi değerlendirebileceğiniz bir oyun arıyorsanız, Monument Valley tam da aradığınız şey olabilir.

YORUMLAR