Monzo 0.1.0 (ios)
Monzo
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    149

  • Üretici

    Madfinger Games

Monzo ile hayalinizdeki maketleri oluşturabilirsiniz

Monzo, mobil cihazlar üzerinde büyük başarılı yakalamış olan Dead Trigger oyunlarıyla tanıdığımız Madfinger Games tarafından geliştirilmiş bir başka eğlenceli mobil uygulamadır.

iOS işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir uygulama olan Monzo temel olarak bir mobil maket yapma uygulaması olarak tanımlanabilir. Maket araba, maket uçak, maket gemi ve dinazor maketi gibi birçok farklı maket türüne yer veren uygulama oldukça yaratıcı bir fikrin eseri olarak ortaya çıkmış bir ürün.

Monzo dokunmatik kontrolleri kullanarak kendi maketimizi oluşturmamıza imkan tanıyor. Uygulamaya ilk maket kutumuzu açarak başlıyoruz ve maket kutumuz içinden çıkan parçaları birleştirmeye koyuluyoruz. Bu işi yaparken bize kullanma kılavuzu da veriliyor ve bu kullanma kılavuzundaki resimlere bakarak adım adım maketimizi oluşturuyoruz.

Maketimizin parçalarını birleştirdikten sonra sıra maketimizi boyamaya geliyor. Kullanıcılara oluşturdukları maketlerin görünen parçalarını farklı renklere boyayabilme imkanı veriliyor. Bunun yanında standary boyama işlemlerinin haricinde maketimize çeşitli desenler de ekleyebiliyor, bu desenleri tercihlerimize göre düzenleyebiliyoruz.

Monzo ile maketinizi tamamladıktan sonra fotoğrafını çekerek paylaşabiliyorsunuz. Uygulama içerisindeki 3 boyutlu modellemeler oldukça başarılı. Oyunun dokunmatik kontrolleri ise oldukça hassas ve olması gerektiği gibi.

Monzo eğer maket oluşturmak hobilerinizin arasında yer alıyorsa kesinlikle denemeniz gereken bir uygulama.

ARTILAR

Hassas dokunmatik kontroller

Yaratıcılığınızı konuşturabilme imkanı

Güzel 3 boyutlu modellemeler

EKSİLER

YORUMLAR