Moonlight Game Streaming 1.0.0 (ios)

Moonlight Game Streaming

Moonlight Game Streaming
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
 • DİL SEÇENEKLERİ

  İngilizce

 • TOPLAM İNDİRME

  578

 • ÜRETİCİ

  Cameron Gutman

Moonlight Game Streaming, PC oyunlarını iPhone ve iPad'inizde oynamanızı sağlayan ücretsiz bir uygulama.

Moonlight Game Streaming, PC başında olamadığınız vakit oyunlarınızı iPhone ve iPad’inize yansıtarak eğlenceye kaldığınız yerden devam etmenizi sağlayan açık kaynak kodlu bir uygulama.

Ücretsiz olarak indirip kullanabildiğimiz uygulama Sony’nin Remote Play, Microsoft’un Xbox One Game Streaming uygulaması ile aynı mantıkta çalışıyor. İnternete bağlı kalarak PC’nizdeki oyunları iOS cihazlarınıza yansıtarak, PC’den uzak olduğunuz bir odada oyunlarınızı oynamanın keyfini sürebiliyorsunuz. Oyunların zevkini tam anlamıyla yaşayabilmeniz için tabii ki 5GHz WiFi bağlantısını destekleyen bir modeme, yüksek hızda internet bağlantısına ihtiyacınız var ve PC’nizin ekran kartının NVIDIA olması gerekiyor.

Basit eşleştirme işleminin ardından kullanmaya başlayabileceğiniz oyun akış uygulamasında bit hızı, kare hızı (30Hz ve 60Hz) çözünürlük (720p ve 1080p) ve kontrol seçenekleri (kapalı, otomatik, tam ve basit) de bulunmakta. Uygulamanın Android sürümünde platform gereği OTG kablosuyla takıp PlayStation veya Xbox kontrolcüsüyle de oyunlarınızı oynamanız mümkünken iOS sürümünde telefonunuzu Jailbreak yapmadan kontrolcüyle oynayamıyorsunuz.

PC Gereksinimleri:

 • NVIDIA GeForce GTX 600/700/800/900 serisi masaüstü veya mobil grafik işlemci (GT-serisi GPU’lar çalışmıyor)
 • NVIDIA GeForce Experience (GFE) 2.2.2 veya daha yeni sürüm

YORUMLAR