Moshi Karts

Moshi Karts
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Moshi Karts, ücretsiz olarak oynayabileceğimiz bir yarış oyunu olarak öne çıkıyor.

Moshi Karts, iPhone ve iPad cihazları üzerinde oynayabilecekleri aksiyon odaklı ve heecanlı bir yarış oyunu arayanların seveceği türden bir oyun.

Oyunda 40 farklı pistte yarışarak rakiplerimizden önce bitiş çizgisine ulaşmaya çalışıyoruz. Yarışlarda kullanabilecğeimiz birçok farklı go-kart arabası mevcut. İşin en iyi yanı da bu araçların her birini upgrade edebiliyoruz. Elbette bu işlem için para lazım ve dolayısıyla yarışları başarıyla tamamlamamız gerekiyor.

Aracımıza ek olarak pilotumuzu da kişiselleştirebilme şansına sahibiz. Yeni kasklar satın alarak daha kişisel bir görünüm elde edebiliyoruz. Sunulan seçenekler arasında epey ilginç tasarımlara sahip kasklar mevcut.

Moshi Karts ücretsiz olarak indirilebiliyor fakat bünyesinde bazı satın alınabilir öğeler bulunuyor. Bunları almak zorunlu değil fakat oyun üzerinde belirli oranda etkiye sahipler. Tercih tamamen size kalmış.

Kaliteli grafikleri ile beğenimizi kazanan Moshi Karts, mizahi ve eğlence odaklı bir yarış oyunu arayanların kaçırmaması gereken bir seçenek.

YORUMLAR