Mother of Myth

Mother of Myth
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Antik Yunan'a uzanan bu heyecanlı oyunda tanrısal güçleri toplayarak düşmanları alt etmeye çalışıyoruz.

Antik Yunan mitolojisine gizemli ve aksiyon dolu bir yolculuğua çıktığımız bu oyunda nefes kesen savaşlara tanık oluyoruz. Mother of Myth tamamen ücretsiz olarak iPhone ve iPad cihazlarınızda oynayabilecğeiniz heyecanlı bir oyun.

2014'ün en popüler aksiyon RPG oyunları arasında yer alan Mother of Myth'te Zeus, Artemis, Athena ve diğer mitolojik tanrıların gücünü kullanabiliyor ve düşmanları bu güçlerimizle yok edebiliyoruz. Titan'lar ve tanrılar arasında geçen bu mücadelede düşmanlarımızı kesmeye çalışıyoruz.

Bunu başarabilmek için kullanabileceğimiz farklı saldırı metodları mevcut. Bu sayede kendi tarzımızı oluşturabiliyoruz. Buna ek olarak karakterlermizin dış görünümlerine de biz karar veriyoruz. Bu noktada karakterleri efsanevi silahlarla donatmak çok önemli zira düşmanlarımız da boş değil. Oyunda Facebook bağlantısı bulunuyor. Bu özelliği kullanarak arkadaşlarımızı davet edebilir ve karşılıklı savaşlara girebiliriz.

Genel olarak oyunda detaylı grafikler görev yapmakta. Kontroller de oldukça basit. Ekranda parmağımızı hareket ettirerek saldırı gerçekleştirebiliyoruz. Siz de Antik Yunan'ın büyülü dünyasına seyahat etmek istiyorsanız Mother of Myth mutlaka denemeniz gereken oyunlar arasında yer almalı.

YORUMLAR