MotoGP Racing '18 3.0.0 (ios)

MotoGP Racing '18

MotoGP Racing '18
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Gerçek zamanlı yarışlara katılacağız.

WePlay Media LLC tarafından geliştirilen MotoGP Racing '18 ile gerçek zamanlı olarak motosiklet yarışlarına dahil olacağız.

Günümüzün en kaliteli mobil yarış oyunlarından birisi olarak karşımıza çıkan MotoGP Racing '18 tamamen ücretsizdir. Mobil yarış oyunları arasında 10 milyondan fazla bir kitleye hitap ederek bu alandaki başarısını gözler önüne seren yapım gerçek zamanlı olarak mobil yarış severleri bir araya getiriyor.

Farklı motosiklet modellerini deneyeceğimiz oyunda seçtiğimiz motosikleti özelleştirebileceğiz. Gerçekçi pistlerin yanı sıra oynanış mekanikleri bakımından da tatmin edici olan yapım, ücretsiz olması nedeniyle kitlesini de hızla artırmaya devam ediyor. 10 milyondan fazla oyuncu tarafından ilgiyle oynanan yapımda gerçekçi grafikler de yer alıyor.

İnternet bağlantısı gerektiren yarış oyununda gerçek zamanlı olarak dünyanın çeşitli yerlerindeki yarışçılar ile karşı karşıya geleceğiz. Oyuncular bitiş çizgisini ilk geçen yarışçı olabilmek için birbirleri ile rekabet edecekler. Farklı şampiyonalara da katılacağımız oyunda lisanslı bir çok motor markası da yer alacak.

İyi oyunlar dileriz.

YORUMLAR