Motoheroz

Motoheroz
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

MotoHeroz, iOS cihazlarımıza indirebileceğimiz yüksek kalite bir yarış oyunu.

MotoHeroz, iOS işletim sistemine sahip olan cihazlarımıza indirebileceğimiz yüksek kaliteli bir platform yarış oyunu.

Ubisoft imzası taşıyan MotoHeroz'da birbirinden zorlu pistlerde kıyasıya yarışlara katılıyoruz. En iyi yarış oyunları arasında gösterilen MotoHeroz'da görev yapan kaliteli fizik motoru ve özenli modelleme konsepti oyunun yarattığı kalite algısını güçlendiren etmenler arasında.

Oyunda tam tamına 30 farklı pist bulunuyor. Tahmin ettiğiniz gibi bu pistlerin zorluk seviyeleri birbirinden farklı. İlk bölümlerde görece olarak daha kolay pistlerde mücadele ediyoruz. Bölümleri geçtikçe tecrübe kazanıyoruz ve daha zor pistlerde mcüadele edebilecek konuma geliyoruz. Oyunda seçebileceğimiz 6 farklı araç bulunuyor. Bu araçların her biri upgrade edilebilir türde.

Bu tarz beceri ve yarış karışımı oyunlarda karşımıza çıkan güçlendirici ve bonus seçenekleri bu oyunda da es geçilmemiş. Bunları toplayarak bölümlerden elde ettiğimiz puanları artırma şansına sahip oluyoruz.

Genel olarak hem konsept hem de oyun deneyimi olarak başarılı bir çizgide ilerleyen MotoHeroz, araba yarışı oyunları oynamaktan keyif alan herkese hitap eden bir yapım.

YORUMLAR