Mountain Rider

Mountain Rider
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mountain Rider, iPhone ve iPad'leriniz üzerinden farklı bir yarış oyunu tecrübesi yaşayacağınız eğlenceli ve ücretsiz bir iOS uygulamasıdır.

Mountain Rider, farklı bir yarış tecrübesi yaşamak isteyenler için hazırlanan oldukça başarılı ve keyifli bir iOS araba oyunudur. Motosiklet tarzı ATV arabanızla birlikte dağlarda zıplayarak yarışacağınız oyunda birbirindne güzel farklı çevreler keşfediyorsunuz. Tüm dağlık bölgeleri keşfederek her bölümünde farklı aksiyonlar sizi bekliyor.

İzlemeniz gereken yol üzerinde tehlikeli uçurumlar ve yükseklikler bulunan oyunda, yol üzerindeki altınları da toplamalısınız. Bölüm sonlarında alacağınız puanları dünya üzerindeki diğer oyuncular ile karşılaştırarak en iyi olmaya çalışabilirsiniz.

Oyunda arabanızı ileri-geri ve sağ-sol ok tuşları ile yönlendirerek yolunuzda ilerleyebilirsiniz. Ayrıca gideceğiniz yönü değiştirmek için ekstra bir yön tuşu bulunuyor.

Ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bu heyecanlı ve tehlikeli araba yarışı oyununda zamanın nasıl geçtiğiniz farkına varamayacaksınız. iOS cihazlarınıza yükleyerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz.