MoviePop

MoviePop
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce , Almanca , [SITE_GENERIC]-ch , Fransızca , İspanyolca , İtalyanca , Rusça

  • TOPLAM İNDİRME

    104

  • Geliştiricinin Diğer Ürünleri

MoviePop, film hayranlarının iPhone ve iPad'leri ile birlikte oynayabileceği mükemmel ve eğlenceli bir bilgi yarışması oyunudur.

MoviePop, film hayranları için özel olarak hazırlanan ve gelişmiş özellikleriyle birlikte saatlerce eğlenmenizi sağlayabilecek olan mükemmel bir iOS uygulamasıdır.

Uygulamayı iOS cihazınıza indirip yükledikten sonra, dünya üzerinde en beğenilen ve popüler filmlerin görüntüleri ile karşılacaksınız. Bu görüntülerden hangi film olduğunu anlamanız gerekiyor. Hem film hemde sinema oyuncuları resimlerine bakarak kimi zaman filmi kimi zaman ise hangi oyuncu olduğunu doğru tahmin etmeniz gerekmektedir. Görüntü ile birlikte karşınıza gelecek olan 4 şık arasından doğru seçenekleri seçerek daha fazla puan kazanabilirsiniz.

Uygulamaya Facebook hesabınız ile bağlanarak arkadaşlarınızı düelloya davet edebilir ve kimin filmler hakkında daha bilgili olduğunu görebilirsiniz. Ayrıca Facebook arkadaşlarınız dışında diğer film hayranları ile de eşleşerek karşılıklı yarışabilirsiniz.

Uygulama içerisinde puan kazandıkça yeni filmlerin kilitlerini açtırabiliyorsunuz. Oynamadan önce Aksiyon, Komedi, Drama, 2013'ün En İyileri, 90'ların En İyileri vb. şekilde kategorize edilmiş hazır listelerden birini seçebilirsiniz.

Oynadıkça ve kazandıkça daha çok film kilidini açtırabileceğiniz MoviePop uygulamasını film severseniz, iPhone ve iPad'lerinize kesinlikle ücretsiz olarak yükleyerek denemenizi öneririm. Uygulama içerisinde yer alan mağazadan oyun içinde geçerli olan altın yada özel aylık üyelik satın alabilirsiniz.