Moxtra 2.8.5 (ios)

Moxtra

Moxtra
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Moxtra, iOS cihazlarımız üzerinde kullanabileceğimiz bir proje yönetme ve haberleşme uygulamasıdır.

iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde tamamen ücretsiz olarak kullanabileceğimiz bir uygulama olan Moxtra sayesinde iş arkadaşlarımızla daha hızlı ve verimli bir şekilde haberleşebiliyoruz. İş verimliliğini artırmak üzere tasarlanmış olan Moxtra aynı projede görev yapan kullanıcıların işbirliği yapmasını kolaylaştırıyor.

Bildiğiniz gibi çok kişili projeleri yönetmek gerekli yöntemler kullanılmadığında çok zor yürüyen bir süreç halini alıyor. Çalışanları organize etmek, bireyler arasında iletişim kurmak, görev dağılımı yapmak ve süreci takip etmek gibi konular çalışmanın başarısı üzerinde doğrudan bir etkiye sahip. Moxtra, bahsini ettiğimiz bu süreçleri sağlıklı bir şekilde yürütebilmek adına geliştirildi. Uygulamayı kullanarak iş arkadaşlarımızla haberleşebiliyor ve yapılacaklar listesi oluşturarak kişilere atayabiliyoruz. Elbette bu işlemleri aktif bir şekilde kontrol etme şansına da sahibiz.

Uygulamayı kullanan kişiler birbirleriyle sorunsuzca iletişim kurabiliyorlar. Şayet Moxtra kullanmayan birine ileti gönderirseniz o kişi iletinizi email olarak alacaktır. Başka bir deyişle uygulama kişiler arası iletişimi asla koparmıyor ve ne şekilde olursa olsun mesajın iletilmesini sağlıyor.

Temel özellikler;

  • Fotoğraf, video, belge gönderebilme
  • Yapılacaklar listesi oluşturabilme
  • Kişilere görev atayabilme
  • Atanmış görevlerin gidişatını takip edebilme
  • Gruplar halinde çevrimiçi buluşma imkanı
  • Grafikler oluşturabilme
  • Sesli notlar gönderebilme

Açıkçası Moxtra aynı görev üzerinde çalışan kişilerin mutlaka kullanması gereken yapımlar arasında yer alıyor. Siz de çalışma veriminizi artırmak istiyorsanız Moxtra'yı denemelisiniz.