Mr Head

Mr Head
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mr Head eğlenceli grafiklere ve keyifli dinamiklere sahip olan bir top sektirme oyunudur. Oyundaki amaç mümkün olduğunca fazla top sektirmek.

Mr Head iOS cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebileceğiniz bir top sektirme oyunudur. Dünya Kupası şerefine sunulan bu oyundaki nihai amacımız mümkün olduğu kadar fazla top sektirmek. Oyun oldukça keyifli bir yapıya sahip ve sürekli bir aksiyon havası hakim.

Eskiden sokaklarda top oynarken komşuların tepkisine maruz kalırdır. Fakat bu oyundaki komşular oldukça dost canlısı ve bizim yaptığımız hareketlere tezahürat bile yapıyor. Mr Head'de tilt kontrollere yer verilmiş. Bu kontrolleri iyi bir şekilde yönetebilmek için hassas bir denge kurmamız gerekiyor.

Facebook bağlantısı özelliği sunan oyunda arkadaşlarınızla keyifli bir rekabet ortamı bile yaratabilirsiniz. Çok sayıda başarıma sahip olan Mr Head de ne kadar çok top sektirirseniz o kadar çok başarım açıyorsunuz. Genel olarak çocuk oyunu havası hakim olsa da Mr Head oldukça başarılı bir oyun ve sınırsız eğlence imkanı sunuyor.

YORUMLAR