Mr. Robinson 1.0 (ios)

Mr. Robinson

1.0
Mr. Robinson
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mr. Robinson, iPhone ve iPad cihazlarda oynanabilen ve size karşı kümelenen kuş sürüsüne göğüs germeniz gereken bir tür aksiyon oyunudur.

iOS işletim sistemli mobil cihazlarda oynanabilen Mr. Robinson mobil oyunu, dash olarak da bilinen koşma ve kaçma oyun mekaniği üzerine kurulu olağan tarzda bir aksiyon oyunudur.

Mr. Robinson mobil oyunu HD optimize edilmiş grafikleriyle dikkat çekerken oyunun en cezp edici yönü ise akıcı bir oynanışa sahip olması. Oyunun başında Mr. Robinson kuşlarla dalaşınca, güçlerini birleştirip kümelenen kuşlar bir dalga gibi Mr. Robinson’ı kovalamaya başlıyor. Sonsuz bir kaçışın yaşandığı oyunda temel amacınız kuşlara yakalanmamak. Tabi bunu yapmak hiç de kolay olmayacak zira önünüzde birçok engel de sizleri bekliyor olacak.

Mr. Robinson mobil oyununda karşınıza çıkan engelleri ister dokunmadan geçerek atlatabilir isterseniz de yolda aldığınız silah ve benzeri güçlerle engelleri yok edebilirsiniz. Sonsuz bir kaçış olduğu için oyunda ilerleyebildiğiniz kadar ilerlemeniz gerekiyor. Amacınız en yüksek skoru elde etmek olacak. Soluk soluğa bir maceraya sahne olan Mr. Robinson mobil oyununu AppStore’dan ücretsiz indirebilir ve hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR