Mrityu – The Terrifying Maze 1.1 (ios)

Mrityu – The Terrifying Maze

1.1
Mrityu – The Terrifying Maze
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iOS işletim sistemli mobil cihazlarda oynanan Mrityu - The Terrifying Maze mobil oyunu korku ve hayatta kalma kategorisinde yer alan bir oyundur.

iOS işletim sistemli mobil cihazlarda oynanabilen Mrityu – The Terrifying Maze mobil oyunu, karanlık bir zindanda verilen mücadeleyi konu alan korku türünde bir oyundur.

Kullanıcılara mobil cihazlar üzerinden daha önce hiç yaşamadıkları bir tecrübeyi vaat eden bu sıra dışı oyunda karanlık ve büyülü bir zindanda hayatta kalma mücadelesi vereceksiniz. Üç arkadaşın gizli bir hazineye ulaşmak adına terkedilmiş antik zindana daldığı oyunda hazineye ulaşmak üç arkadaşın sandığı gibi çantada keklik olmayacaktır. Korkunç hayaletler tarafından korunan hazineye ulaşmak için hayaletlerin kurduğu tuzaklardan kurtulmanız ve karanlıkta yolunuzu bulmanız gerekecek.

Sadece hayatta kalmaya ve karanlıkta kaybolmamanız gereken ve FPS tarzında işleyen Mrityu – The Terrifying Maze mobil oyununda hayaletlere patronun kim olduğunu cesaretinizle gösterin ve o hazineyi getirin. Korku türünde iddialı bir yapım olan Mrityu – The Terrifying Maze mobil oyununu AppStore’dan ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR